Bahçıvan Grup
Ayşe Banu SALTUKBurçlarMAGAZİN

Bir İnsanda YÜKSELEN Burç – GÜNEŞ Burcu – AY Burcu Neyi Belirler?

Yükselen burçla ilgili o kadar çok şey söyleniyor ki! Örnek, 30 yaşından sonra yükselen burç bizi etkiliyor gibi. Oysa, doğum anımızdan itibaren hem güneş hem yükselen hem de ay burcumuzdan etkileniriz. Üçünün birleşmesi bizi biz yapar.

İlk defa tanıştığınız biri sizin yükseleniniz hangi burçsa sizi öyle görecektir. Örneğin; birini görür aşık olursunuz, tanıdıkça “bu bana yalan söylemiş, hiç de ilk tanıdığım gibi değil.!” dersiniz. Oysa, o kişi size yalan söylemedi, siz onu dış görünüş, yani yükseleni ile tanıdınız. Bazen de tam tersi olur, nefret edersiniz, ancak tanıdıkça çok seversiniz. Bütün suç yükselendedir.

Aslında, yükselen burç bizim insanlara göstermek istediğimiz tarafımızdır. İç dünyamızı göstermek istemediğimiz an, yükselen burcumuza sarılırız.

Güneş burcu; bizim asıl karakterimizdir. Bizi biz yapan güneş burcumuzdur.

Ay Burcu; duygularımızı temsil eder. En çok sakladığımız yanımızdır duygular. Ay burcu 6. hissimizi, rüyalarımızı ve hayallerimizi belirler.

Aslında, 30 yaştan sonra yükselen burcuna göre şekil almaya başlayan insanlar, kendilerini kapatmış, dış dünyaya gösterecekleri yüzleri ile yaşamaya başlayanlardır. Kendilerini hiç kimseye tanıtmadıkları için dostluk kuramaz ve insanlarla bir sınır içinde yaşar. Öncelikle hem güneş hem yükselen hem de ay burcumuzla barışık olmalıyız. Çünkü biz insan olarak üçünün toplamıyız.


YÜKSELEN BURCUMUZ: İmajımız

GÜNEŞ BURCUMUZ: Karakterimiz

AY BURCUMUZ : Duygularımız


Yıldızlar sizi yanıltmaz, yol gösterir.

Ayşe Banu SALTUK

Sorular ve yorumlarınızı sayfanın altındaki iletişim kutusundan bize kolayca iletebilirsiniz.

Sitemize e-posta ile kayıt olarak bildirim alabilir, yeni yayınlanan makaleleri e-posta hesabınızdan takip edebilirsiniz.

Yazar: Aysesaltuk68@gmail.com

Editör: editor@objedergi.com

İlgili Makaleler

İçeriğe yorumunuzu yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: