Bahçıvan Grup
Ayşe Banu SALTUKBurçlarMAGAZİN

Aşkta Heyecanlı Ve Meydan Okuyan KOÇ BURCU ERKEĞİ Özellikleri (21 Mart-20 Nisan)

Bu kişiler oldukça çekici ve etkileyicidirler. Otoriterdirler. İstekleri gerçekleştirme konusunda engel tanımazlar. Aynı zamanda cüretkardırlar. Karşı tarafı avlaması gereken bir av olarak görürler. Bir Koç’la ilişki yaşamak o kadar kolay değildir. Eğer uzun süreli bir beraberlik planlıyorsanız, her an her şeye hazır olmalısınız.

Heyecanlı ve meydan okuyan bir kişilikleri vardır. Yaşamlarında ikinci olmaktan nefret ettikleri için de beraberliklerine kendi damgalarını vuran Koç erkeğinin yanında olmak bile başlı başına bir olaydır. Birlikte oldukları kişiyi nefessiz bırakacak kadar hareketlidirler.

Disipline gelemeyen araştırmacı ruhlarının derinliklerinde, onlara eşlik edecek bir sevgiliye gereksinim duyarlar ve yaşamlarında duygularıyla yarışırlar. Bağımsız kişiliklerinin sürekli sevgi ile beslenmeye ihtiyaçları vardır. Aşkta zafere ulaşmak isterler. Daha genç yaşlarda kafasındaki kişinin tipi ve kişiliğini şekillendirmiştir. Kıskançlık, onun duygularını besleyeceği için, bu özelliklerinden sıyrılmalarını beklememelisiniz. Koç erkeği gururludur ve kırıldığı zaman kolay affetmez. Sürekli övgüye ve takdir edilmeye ihtiyaç duyarlar.

Koç burcunun kadını da erkeğidir oldukça çocuksudur. Ama erkeklerinde bu biraz daha fazladır. Bu da onu patavatsız bir bireye dönüştürür. Bir çocuk gibi coşkulu, cesur ve canlıdır. Her şeyi ilk kez yapıyormuş, ilk kez seninle görüyormuş gibi heveslidir. Ancak aynı zamanda bir çocuk gibi aceleci, sabırsız ve dürtüsel davranışlara da sahiptir. Düşüncesiz, inatçı ve hatta kavgacı olduğu zamanlar da vardır.

Koç burcu erkeği, zodyağın en zor burçlarından biridir. Liderlik vasfı yüksek olan koç erkeği, otoriter bir yapıya sahiptir. Bu sebeple anlaşmak bazen zor olmaktadır. Küçük şeylerle mutlu olmayı bilen koç burcu, küçük sürprizlerden çok hoşlanır.

Yıldızlar sizi yanıltmaz, yol gösterir.

Ayşe Banu SALTUK

Sorular ve yorumlarınızı sayfanın altındaki iletişim kutusundan bize kolayca iletebilirsiniz.

Sitemize e-posta ile kayıt olarak bildirim alabilir, yeni yayınlanan makaleleri e-posta hesabınızdan takip edebilirsiniz.

Yazar: Aysesaltuk68@gmail.com

Editör: editor@objedergi.com

İlgili Makaleler

İçeriğe yorumunuzu yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: