Bahçıvan Grup
Ayşe Banu SALTUKBurçlarMAGAZİN

İhtiyatsız Coşkulu ve Dik Kafalı KOÇ BURCU KADINI ( 21 Mart-20 Nisan)

İhtiyatsız, coşkulu ve dik kafalı olan Koç kadınları için yaşam göründüğü kadar kolay değildir. Tutkulu ve idealist yapısı, her zaman vurgulayacak bir yaşam biçimini benimserken, himayeci ve korumacı iç güdüsünü ön plana çıkaran bir eş arar, kafa tutacak bir sevgilinin özlemini duyar. İlişkilerinde son derece kıskançtır. Tutkuları derin, hisleri içtendir. Erkeğinin iyi ve kötü gününde daima yanında olur, bu da onu ideal bir eş yapar. Yaşamında çocukların önemi çok büyüktür. Onlarla iyi geçinir ve onlara büyülü bir dünya yaratır. Diğer annelere göre tek fark, her ağladıklarında koşup kucağına almayacak kadar onlara, onurlu bir kişilik kazandırma savaşı vermesidir.

Koç burcu kadını âşık olduğunda dünyanın en çekici kadını gibi görünür. Duygularını tipik bir flört oyunu şeklinde gösterir ve uzun süre bekleyemez. Sevdiği kişiden bir hareket beklerken cinsel cazibesini göstermek için her şeyi yapar.

İnatçı ve sabırsız olabilir. En büyük kusurları, başkalarının kendi işlerini kendileri yapma ihtiyacını anlamamalarıdır. Bu da karışmaması gereken işlere karışmasına yol açabilir.

Koç burcu kadını sade ve açık renkli pratik hediyeleri sever. Giydiği her şey açık ve saldırgan olmayan bir biçimde cinselliklerini sergilemelidir. Mücevher almak iyi bir seçenek olmayabilir; ya çok severler ya da hiç sevmezler. Bununla beraber pahalı ve dikkat çekmeyen bir hediye alırsanız, bunu bir yakınlık belirtisi olarak görür.

Koç burcu kadını için dostları çok önemlidir. Dostlarına yapılan yanlışı kendine yapılmış kabul eder. Ağzı oldukça sıkıdır, bu yüzden oldukça güvenilir bir burçtur.

Alışverişe, para harcamaya bayılırlar. Cömerttirler, cimrilikten asla haz etmezler.

Açık sözlüdürler. Yalandan ya da arkadan konuşmaktan çok, her şeyi dobra dobra söylerler. Çevresindekileri bu yüzden kırabilirler, ama onlara göre dost kesinlikle acıyı söyleyendir.

Koç burcu kadını için her şeyden ve herkesten önce kendisi gelir. Dünya onun etrafında döner.

Yıldızlar sizi yanıltmaz, yol gösterir.

Ayşe Banu SALTUK

Sorular ve yorumlarınızı sayfanın altındaki iletişim kutusundan bize kolayca iletebilirsiniz.

Sitemize e-posta ile kayıt olarak bildirim alabilir, yeni yayınlanan makaleleri e-posta hesabınızdan takip edebilirsiniz.

Yazar: Aysesaltuk68@gmail.com

Editör: editor@objedergi.com

İlgili Makaleler

İçeriğe yorumunuzu yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: