Bahçıvan Grup
Ayşe Banu SALTUKBurçlarMAGAZİN

Estetiğe Düşkün ve Sabırlı BOĞA BURCU ERKEĞİ ÖZELLİKLERİ

21 NİSAN -22 MAYIS 

Boğayı sessiz davranışlarından tanıyabilirsiniz. Boğa erkeği ihtiyatlı hareket etmeyi ve düşünüp taşınarak konuşmayı sever. Boğa kolay kolay değişmez. Hiçbir şey sükunetini bozmaz. Bir kez karar vermesi boğa için yeterlidir.

Boğa erkeği çok nadir canınızı yakacak bir hareket yapar. Rahat bırakılmak ister. Baskı yaparsanız inatçı olur. Üstüne fazla giderseniz öfkelenir. Son derece tedbirli ve geleceği düşünerek hareket etme eğiliminde oldukları halde kızdığı zaman bu tedbirleri inatçılığa dönüşür. Ama bu durum öyle sık sık karşılaşılabilir bir durum değildir. Aslında son derece sakin, sistemli, kararlarını uygulayan, pratik tiplerdir. Normal koşullar altında, istikrarlı, ne istediğini bilen, kendine güvenen biridir. Bir kez başladıkları işi mutlaka bitirirler, hatta bunun için oldukça sabırlı davranırlar.

Üretmeye yatkın olduğu için para kazanma ve yaşamını devam ettirme özelliği gelişkindir. Borç almaktan ve vermekten hoşlanmaz. Kimseye ihtiyaç duymadan yaşayabilmek için farklı kaynakları yaratır ve kullanıma sokar. Boğa erkeği ne kadar çok para kazanırsa kazansın gösteriş yapmayı sevmez. Yatırım yapmadan önce muhakkak araştırır. Kendisi için önce güvenli sonra da karlı olacak en uygun yolu bulur.

Gelecek kaygısını hiç bir zaman hissetmek istemez. Gayri Menkul ve antika boğanın en önemli yatırım aracıdır. Borsa risk taşıdığı için uzak dururlar. Boğa kendi sorumluluğunda olan insanları ve geleceğini güvence altına aldıktan sonra para harcamaya başlayabilir.

Estetiğe düşkün olduğu için, iyi kıyafetler, iyi bir marka araba, lüks ve güzel döşenmiş bir ev boğa için en önemli harcama unsurlarıdır. Genellikle eli sıkı olarak tanımlanmasına rağmen, sevdikleri için para harcamaktan çekinmez. Ayrıca çevresindeki insanlara maddi kaynak yaratmalarında düşünsel ve fiziksel boyutta yardım etmekten kaçınmaz.

Boğa erkeği karşısında ki insana ilgi duysa bile bunu belli etmesi olukça zaman alabiliyor. Boğalar oldukça sabırlıdırlar. Onunla beraber olabilmek için, sabırlı ve sakin olmayı öğrenmek gerekir. Boğa ile girilebilecek bir ilişki de inisiyatif kullanacak olan karşı taraftır. Boğa erkeği birlikteliği başlatabilmek için karşısındaki kişinin onunla birlikte olmaktan zevk aldığını söylemesini bekler.

Güzel döşenmiş bir ev, güzel yemekler, hafif müzik boğanın etkilenmesini sağlar. Kuvvetli iradesi ile boğanın insana huzur veren bir yapısı vardır. Ani belirsizlikler ve ani değişiklikler ilişkinin zora girmesine neden olur. Birlikte olduğu insanı bir an bile aklından çıkarmaz, aşkını ilk günkü gibi korur. Boğanın bağlılığından şüphe duymazsınız. Kendisini anlayan insanlarla beraberken hayatı dolu dolu yaşar.

Boğa Burcu Genel Özellikleri için tıklayın.

Yıldızlar sizi yanıltmaz, yol gösterir.

Ayşe Banu SALTUK

Sorular ve yorumlarınızı sayfanın altındaki iletişim kutusundan bize kolayca iletebilirsiniz.

Sitemize e-posta ile kayıt olarak bildirim alabilir, yeni yayınlanan makaleleri e-posta hesabınızdan takip edebilirsiniz.

Yazar: Aysesaltuk68@gmail.com

Editör: editor@objedergi.com

İlgili Makaleler

İçeriğe yorumunuzu yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: